Блог

Візит делегації з Фрайбурга до Львова

Під час візиту до Львова делегація з Фрайбургу, у складі якої також і представники проєкту "Рясне - район зелених технологій", взала участь у "Львів Еко Форум 2019", що проходив 12 - 13 вересня. Цьогорічною тематикою форуму були збереження водних ресурсів, кліматичні зміни, поводження з відходами і перехід на відновлювальні джерела енергії.
Зокрема Клаус Хопп, консультант з муніципальних структур управління сталого розвитку міст, захисту клімату та управління відходами в м. Фрайбург,взяв участь у дискусії щодо налагодження муніципальних систем управління відходами і поводження органічними відходами на прикладі Німеччини.
Представник муніципальної компанії Баденова, Річард Тус, розповів про досвід компанії у сфері водної політики, втілені компанією інновації в цій сфері.
Координатор проєкту, позаштатний радник львівського міського голови з питань енергоефективності та енергозбуту, Роман Рувінскі, під час панельної дискусії на тему "Перехід на 100% відновлювальних джерел енергії" розповів не лише про досягнення Німеччини в цій сфері, а й про внесок проєкту "Рясне - район зелених технологій" у поступовий перехід мікрорайону Рясне до використання енергозберігаючих технологій. Зокрема про заміну вуличного освітлення на енергозберігаюче на шкільних подвір'ях та вулиці Величковського, реконструкцію системи опалення в багатоквартирному будинку по вулиці Величковського з використанням інноваційних технологій, встановлення терморегулятора в школі-ліцеї №38, а також про створення основи для подальших змін у вигляді напрацьованих енергоаудитів шкіл, проектно-кошторисної документації для реконструкції системи опалення в школі-ліцеї №38, формування енергосвідомості в учнів шляхом запровадження в школах мікрорайону Рясне Школи енергії
Made on
Tilda