Блог

Реконструкція системи опалення в багатоквартирному будинку по вулиці Величковського,2

Станом на листопад 2019 року завершився перший етап реконструкції системи опалення в багатоквартирному будинку по вулиці Величковського,2, а саме проведення робіт з встановлення і запуску індивідуального теплового пункту з автоматичними гідравлічними балансувальними клапанами на кожному стояку системи опалення. Завдяки цьому система опалення працює дуже ефективно та відбувається рівномірний розподіл теплової енергії по будинку.
Очікується, що в подальшому в рамках проекту відбудеться встановлення байпасів та терморегуляторів на кожну батарею будинку, які регулюватимуть потоки теплоносія в середині радіаторів, а також обладнання кожного радіатора дігітальним розподілювачем теплової енергії для поквартирного обліку тепла відповідно індивідуальному споживанню.
При цьому, відбувається постійна комунікація з мешканцями будинку шляхом проведення зустрічей і обговорення усіх подальших кроків.
Таким чином, на прикладі багатоквартирного будинку по вулиці Величковського,2 планується наочно продемонструвати можливості якісної та ефективної реконструкції системи опалення навіть в умовах багатоквартирного будинку, де опалення подається центрально по однотрубній вертикальній розводці
Made on
Tilda